Evlenmeyi Düşünen Erkek Davranışları Belirtileri Nelerdir

0 4

Kadınların en büyük dertlerinden birisi birlikte olduğu erkeğin düşüncelerinin ciddi olup olmamasıdır. Bazı durum değerlendirmeleri yapan kadınların erkeklerin evlilik hakkında olan düşüncelerini kolayca öğrenebilirler. Erkeklerin evlenmek isteyip istememeleri yaptığı hareketlerinden belli olabilir.

  • Evlenmeyi düşünen erkeklerin davranışları arasında kadınları can kulağıyla dinmeleri yer almaktadır. Kadınları dinleyerek onları anlamaya çalışırlar böylece evlenmek istediği kadına verdiği değeri göstermeyi başarırlar.
  • Erkekler karşısında kadını kıracak bile olsa yalan söylemeyi tercih etmezler. Dürüstçe kendilerini anlatmaya çalışan erkekler ciddi düşünen evlenmek isteyen erkeklerdir.
  • Kadınların fikirlerine saygı duyan, onların ne kadar kıymetli olduğunu hissettirmeye çalışan erkekler evlenmek isteyen erkeklerdir.
  • Ciddi düşünen kişiler sevdiği bir işi yaparken bile kadınları yanında görmek ister. Yeni bir şey keşfederken beraber olmayı amaçlayan daima ciddi düşünceleri olan erkeklerdir.
  • Bayanlar erkeklerin tüm hareketlerinden ne kadar ciddi olduğunu ve evlilik düşünüp düşünmediğini anlar. Kadınların erkekleri tanımaları kolay olurken evlilik kararı alacak olan erkeklerin hareketlerine göre daha net anlayabilirler.
  • Kadınlar evlenmeyi düşünen erkek davranışları konusunda bilinçli olmaları durumunda, erkeklerin düşüncelerine hakim olacakları hayatlarını şekillendirme konusunda başarılı olmaları mümkün olmaktadır. Erkekler evlenmeyi düşündükleri kadını en yakınları ile tanıştırmak isterler. Hem kadın daha güvende olacak hemde erkekler evlenmeyi düşündükleri kadını ailelerinin onayına sunmuş olacaklardır. Kadınlar erkeklerin arkadaşları ile tanışacak olması erkeğe güveni arttıracaktır.
  • Gizli kapaklı yaşanmayacak olan ilişkiler kadınlara daha çok güven verir. Erkekler ciddi bir ilişkinin temelini atmak istediği zaman kadına bunu hemen söylemelidirler. Daha ciddi yapılması gereken konuşmalar için zemin hazırlayan erkekler, kadınlara düşüncelerini aktarırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.