Vücudunuz İçin En Uygun Kıyafeti Seçin

0 2

Siyah elbise kusurları gizler ve kadının en güzel hatlarını ortaya çıkartır. Her kadın mutlaka dolabında siyah bir elbise bulundurmalıdır. Birkaç şık aksesuarla bu elbiseyi tamamlayabilirsiniz.

Elma şeklinde küçük, yuvarlak gövdeli bir vücuda sahipseniz siyah giymenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde kusurlarınızı mükemmel bir şekilde örtebilirsiniz. Güzel bacaklara sahipseniz kısa siyah bir elbise tercih edebilirsiniz.

Her kadın zarif görünmek ister. Bunu başarmak için de genellikle yüksek topuklu ayakkabılar tercih ederler. Bu şekilde olduğunuzdan daha çekici ve uzun görünebilirsiniz.

Eğer vücudunuz armut şeklindeyse uzun siyah bir elbise tercih edebilirsiniz. Bu sayede vücudunuz daha ince ve uzun görünür. Gümüş bir kolyeyle bu elbiseyi daha şık hale getirebilirsiniz.

Dumanlı göz makyajı siyah elbiseyle oldukça uyumludur. Gümüş ve siyah tüm göz renklerine uyar. Kırmızı bir ruj ile siyah elbisenizi daha çekici bir hale getirebilirsiniz.

Topuklu ayakkabılar son zamanlarda çok modadır. Size en uygun ayakkabıyı seçiniz. Siyah bir elbisenin altına giyeceğiniz siyah topuklu ayakkabılarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.